+372 5361 5567

Rain Kuusik

Korstnapühkimine ja kütteseadmete hooldus on kriitilise tähtsusega igale kodule, mis kasutab kütteseadmeid, nagu ahjud, kaminad või puuküttega pliidid. Meie ettevõte pakub professionaalset ja usaldusväärset korstnapühkimise teenust, mida toetab meie pühkija tase 3 kutsetunnistus ja mitmeaastane kogemus alal. Meie eesmärk on tagada teie kodu ohutus ja energiatõhusus.

Küttesüsteemide regulaarne hooldus ja kontroll on olulised mitmel põhjusel:

  • Tuleohutus: Korstnapühkimine eemaldab tahma, pigi ja muud setted, mis võivad süttida ja põhjustada tulekahju. Regulaarne puhastamine vähendab tuleohtu ja aitab tagada teie kodu turvalisuse.

  • Süsinikmonooksiidi mürgistuse vältimine: Kütteseadmete korraliku hoolduse ja ventileerimisega välditakse süsinikmonooksiidi kogunemist eluruumides, mis on eluohtlik gaas.

  • Energiatõhusus: Puhastatud ja hooldatud kütteseadmed töötavad tõhusamalt, vähendades kütusekulusid ja keskkonnamõju. See tähendab madalamat energiatarbimist ja säästetud raha.

  • Kütteseadmete pikem kasutusiga: Korrapärane hooldus ja kontroll pikendavad teie kütteseadmete kasutusiga, hoides neid töökorras ja vähendades vajadust kulukate remontide järele.

Meie kogenud korstnapühkija töötab põhjalikult ja hoolikalt, tagades teie kütteseadmete ohutu ja tõhusa toimimise. Meie tase 3 kutsetunnistus kinnitab, et oleme kursis kõige uuemate tehnikate ja ohutusstandarditega.

Võtke meiega ühendust, et broneerida oma korstnapühkimise ja kütteseadmete hoolduse aeg. Meie pühendumus kvaliteedile ja ohutusele tagab, et teie kodu on kaitstud ja energiatõhus.

Kuldne Korsten OÜ

Kutsetunnistus:

142781

Registrikood: 14819525

KM kohuslane: -

SEB Pank SWIFT EEUHEE2X

IBAN EE301010220282239223